O společnosti

Společnost CONTO SERVIS s.r.o.  navázala na na profesionální vzdělávání dospělých svých zakladatelů, která byla zahájena v roce 1996. Nabízíme a zajišťujeme veřejné nebo zakázkové odborné kurzy, seminářeškolení a to v oblasti HR, personalistiky, mezd, účetnictví a daní.

Kromě služeb vzdělávacích se zabýváme poradenstvím v oblasti daní, mezd, účetnictví, ekonomiky a financí

O společnosti
conto_house01.jpg
Společnost CONTO SERVIS s.r.o. je poradenská společnost, která vznikla v roce 2004 na základě několikaletých zkušeností jejich zakladatelů.  Během své doby působnosti na trhu si velmi dobře upevnila své postavení v tomto oboru a to nejen v Pardubickém a Královéhradeckém kraji, ale také v Praze, v kraji Libereckém, Středočeském a v kraji Vysočina. Služby neposkytujeme pouze v rámci České republiky, ale máme své zákazníky na Ukrajině, Slovensku, v Rakousku, Německu, Francii a Severním Irsku.
Proč si vybrat školení u nás?
Kvalita
Praxe v oboru
Profesionalita
Individuální přístup
Odbornost

CONTO SERVIS s.r.o.

Chelčického 686, 533 51 Pardubice

777 649 019, info@conto-servis.cz

Obchodní informace:

IČ: 274 64 334, DIČ:CZ27464334
Číslo účtu: 78-9252950257/0100
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 20511.

Jméno *

Telefon:

Zpráva:

Výborně! Zpráva byla přijata.