Obchodní podmínky kurzů, seminářů

Odesláním Přihlášky (dále jen Přihlášky) na kurz, seminář, školení a to faxem, e-mailem nebo poštou stvrzujete svůj souhlas s následujícím podmínkami společnosti CONTO SERVIS s.r.o.:

1. Přihlášky, jejich změny i případná storna jsou závazné a přijímáme je pouze písemně.

2. Odesláním přihlášky vyjadřujete souhlas s těmito pokyny a s cenou za jednotlivá školení, která je stanovena dohodou, dle zákona č. 526/90 Sb., o cenách

3. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 5 pracovních dní před jeho zahájením. Po tomto termínu a při neúčasti účastníka (či jeho náhradníka) kurzovné nevracíme, účastník je povinen uhradit plnou cenu semináře.

4. Vyhrazujeme si právo na změny lektora, data a místa konání či zrušení semináře z organizačních či provozních důvodů. Všechny případné změny Vám dáme písemně, telefonicky nebo e-mailem včas na vědomí. Prosíme Vás o uvedení Vašeho e-mailového spojení na přihlášce.

5. Kurzovné se hradí převodním příkazem na základě zálohové faktury na bankovní účet CONTO SERVIS s.r.o. do termínu splatnosti a pod přiděleným variabilním symbolem.

6. Prezence účastníků začíná 30 minut před zahájením. Čas ukončení je uveden pouze orientačně, záleží na délce přestávky, na množství dotazů během přednášky a na dalších okolnostech

7. V ceně školení jsou zahrnuty podkladové studijní materiály a drobné občerstvení.

CONTO SERVIS s.r.o.

Chelčického 686, 533 51 Pardubice

777 649 019, info@conto-servis.cz

Obchodní informace:

IČ: 274 64 334, DIČ:CZ27464334
Číslo účtu: 78-9252950257/0100
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 20511.

Jméno *

Telefon:

Zpráva:

Výborně! Zpráva byla přijata.